Gruphepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruphepsi Fan Club

En Eğlenceli GrupHepsi Fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ASTROLOJİ

3 posters
YazarMesaj
irem.yoshy
Admin
Admin
irem.yoshy

ASTROLOJİ Empty
MesajKonu: ASTROLOJİ   ASTROLOJİ Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 4:46 am

bakalım bu ay astro bize neler söylüyor

KOÇ
Umduğun kadar heyecan verici olmasa da hayatında bir değişiklik olduğu kesin ve bunun farkına varman gerekiyor. Sen umutsuz yaklaştıkça işler daha da sarpa sarıyor ve içinden çıkılmaz bir hal alıyor. İsteklerini daha normal boyutlara indirgemelisin. Bekle ve gör. Su, yolunu bulacak.

BOĞA
Karar vermekte zorlandığın bir olayın içinde dönüp duruyorsun. Bana kalırsa bir an önce kafanı toparlamalı ve sana uygun ilk hedefte karar kılmalısın. Ailenle olan ilişkinde de daha ılımlı ve anlayışlı olmanı öneririm. Ancak bu şekilde işleri yoluna koyabilirsin.

İKİZLER
Sabırsızlığın ve maymun iştahlılığın yine devrede anlaşılan. Hiçbir şeyin seni tatmin etmediğini düşünüyorsun değil mi? Bence öyle değil ve bir an önce bu buhrandan kurtulmalısın. Yapman gereken tek şey, anın tadını çıkarmak ve önüne gelen fırsatları tepmemek. Gerisi çok kolay, inan bana!

YENGEÇ
Vazgeçemediğin takıntıların, hayatını zorlaştırıyor ve bunun farkında bile değilsin sanırım. Artık gözünü geçmişten geleceğe çevirme zamanı geldi. Bu şekilde davranarak ne kadar çok şeyi kaçırdığını bir bilsen oysa… Armudun sapı üzümün çöpü felsefesinden sıyrılıp önüne geleni yaşamayı öğren ve mutlu ol!

ASLAN
İnadın ve bencil tavrın yüzünden her zaman olduğu gibi yine mutsuzsun. Çünkü çevrendeki insanlardan haddinden fazla ilgi bekliyorsun ve bu ilgiyi her zaman bulabilmen imkansız. Neden sen de onlara, sana davrandıkları gibi davranmıyorsun biraz? Bence bu çok daha dostane bir tavır olurdu. Denemeye değer…

BAŞAK
Sabrın sonu selamettir derler ama bu senin işine yarar bir durum değil bu aralar. Neden mi? İnandıkça bekliyor, bekledikçe harekete geçmiyor ve bir yere varamıyorsun da ondan. Kafana koyduğun konuda bir an önce birşeyler yapmalısın. En çok hayalini kurduğun şeyden işe başlamaya ne dersin?

TERAZİ
Zamanı iyi kullandın ve sabrını boşuna kullanmadın. Sonuç? Başarı. Evet, isteklerine bir bir kavuşuyorsun. Bunun tadını çıkar bence. Ama dikkati de elden bırakma. Fazla havaya girmek birşeyleri kaybetmene sebep olabilir. Olgunlukla karşılayacağın her kazanç, sana iki kat mutlulukla cevap verecek unutma!

AKREP
Tarzına uygun bir insanla özel birşeyler yaşamak istiyorsun uzun zamandır. Fakat tek sıkıntın böyle birini bulamamak. Bence bu insan senin çok yakınlarında, ama sen görmeye cesaret edemiyorsun. Neden zincirlerini kırıp korkularını bir kenara bırakmıyorsun artık? Sence bu daha doğru olmaz mı? Bence tam zamanı.

YAY
Uzun zamandır aradığın ve bulamadığın huzuru nihayet yakalamışken sen yine birşeyler bulup huzursuzlık çıkartıyorsun. Yok yere, önce kendi kendini yiyip bitiriyorsun, sonra da çevrendekilere sarıyorsun. Halbuki sahip olduğun mutluluk kaynaklarının farkına varsan kendini çok daha iyi hissedeceksin.

OĞLAK
Çalışmak ve başarmak! Senin hayat felsefen, biliyorum. Ama insan bazen başka şeylere de ihtiyaç duyuyor. Çünkü mutluluğun yolu, biraz da sosyal yaşamın zenginliğinden ve eğlenceden geçiyor. Unutma, küçük nefes alma boşlukları insanı hem zenginleştirir hem de daha verimli olmasına yardımcı olur.

KOVA
Alışık olmadığın bir dolu şeyle başa çıkmaya çalışıyorsun ve bu da çok kolay olmasa gerek. Ümitsiz kaldığın zamanlar olmasına rağmen hala güçlüsün. Bence bunun kıymetini bilmeli ve daha sıkı sarılmalısın hayata! Sen istemedikçe hiçbir şeyin seni üzemeyeceğini unutma.

BALIK
Rutin olarak aldığın kilolar yine başına bela oldu değil mi? Evet, sen de farkındasın biliyorum ama söylemeden edemeyeceğim. Artık şu dengesiz beslenme alışkanlığından kurtulup derhal bir spor programı uygulamanda fayda var. Sonrasında pişman olmamak için yani!

erenceren
Co Admin
Co Admin
erenceren

ASTROLOJİ Empty
MesajKonu: Geri: ASTROLOJİ   ASTROLOJİ Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 7:55 am

sağol canım ben boğa burcuna baktım.
http://kkhepsi.forumr.net/post.forum?mode=newtopic&f=1
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis