Gruphepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruphepsi Fan Club

En Eğlenceli GrupHepsi Fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hepsi1 oyuncları

3 posters
YazarMesaj
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:33 am

Cem Avnayim

Karakter

Emre, yirmibir yasında sorunlu bir çocukluk geçirmis, yakısıklı bir çocuktur. Ailesinin durumu iyidir ama babası Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde, yatmaktadır.

Doktorların teshis koymakta zorlandıgı babası yüzünden Emre, zor bir çocukluk geçirmis ama, paranın gücü sayesinde bu yasa kadar idare etmeyi bilmistir. Ona göre, herseyin bir fiyatı vardır.

Annesi, baska bir adamla evlenince 18 yasında Emre?ye ev tutulmustur. Emre yalnız basına yasamaktadır. Babasını tanıma sansı olmayan Emre, annesinin sürekli onu elestirmesi yüzünden çocuklugunda bir laf üretmis ve büyüdükçe o laf, hit lafı olmustur ?Aferin mi bana??.

Cemre’yle bir iddia üzerine baslayan iliskisi, durumu Cemre?nin ögrenmesiyle sona erer ama Emre, Cemre?ye asık olmustur ve bu ask, onu zaman içinde tamamen degistirecektir.
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:34 am

Erman Burmalı

Karakter

Barıs, çekici bir çocuktur. Kızların çogu ona hasta oldugu için, kendine acaip güvenir.

Zengin bir aileden geliyormus gibi davranmakla beraber, aslında ailesi güç bela geçinebilmekte, Barıs ise, bu yalanını devam ettirebilmek için binbir türlü numaralar çevirmektedir.

Sürekli her konuda yalan söylemektedir. Çok güzel dans eder. Hem latin danslarında, hem de klasik danslarda, oldukça iyidir.

En büyük özelligi ise, kadın ruhundan acaip anlamasıdır. Bu yüzden de, kızları kolaylıkla agına düsürebilmektedir.

Kısa sürede kızlardan sıkılan Barıs, Eren?le birlikte olduktan sonra, hayatından ilk defa bir kız tarafından terk edilir ve bunu, bir türlü gururuna yediremez.

Kızların en büyük düsmanı Alev?le çıkar ve Barıs, Alev ikilisi, kızların ezeli düsmanı olur. Hit lafı, ?Azıcık ondan, azıcık bundan!

Biografi

Oynadigi Diziler
Hayat Bilgisi Berk 2003
Aylin 2001
Hanım Ağa 2000
Gölge 2000
Hepsi1 Barış 2007

Bilgiler
Gerçek Adı : Erman Burmalı
Doğum Tarihi : 06 Haziran 1981
Doğum Yeri : Belirtilmemiş
Eğitimi : Lisans (Devam Ediyor)
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:35 am

Oğuzhan Yıldız

Karakter

Mert, yirmiki yasında, Şan bölümünde okuyor. Ailesi orta hallidir.

Müzik konusunda, oldukça yetenekli olan Mert, evine ufak bir stüdyo kurmus ve kayıtlar yapmaktadır. Bir yandan da, geçinebilmek için, barlarda çaldıgı bir grubu vardır ama sesi berbattır.

Kelimeleri deforme ederek konusur, yanlıs telaffuz eder (ama bilerek): Örnek, ?Ferforje? ?Perforje? Birsey beyenmedigi zaman beylik lafı, seri sekilde, ?Aaat, at, at, at, at, at!? (Tabii ki özellikle müzikle ilgili seylerde).

Müzik konusundaki yetenegi, onu zaman zaman megelomanyaklık boyutuna tasısa da, kızlar söz konusu oldu mu, çok beceriksizdir.

Barıs, Erenle çıkmaya baslayınca, Gülçin?e açılabilmek için, Barışla yakınlaşır ve kızlarla iliskiler konusunda ondan tiyolar alır ama Barıs, ona yanlıs tiyolar vererek, komik duruma düsmesine yol açar.

Okuldan atılmamış, uzaklaştırma veya uyarı almıştır…

Ablası sık sık kızı Zeynep’in onlarda kalmasına izin verir. Tolgayla aynı evi paylaşmaktadır..

Biografi

Oynadigi Diziler

Çılgın Dersane İddia Selim 2007
Tadımız Kaçmasın 2005
Hayat Bilgisi Ercümen 2003

Gercek Adi Oğuzhan Yıldız
Doğumu 13.10.1981 - İstanbul

Eğitimi Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:36 am

Bahadır Efe

Karakter

Akademide dans hocasıdır. Kendisini çok yakışıklı ve kadınların karşı koyamayacagı kadar çekici zannetmekte ve sürekli bu sekilde tavırlar takınmaktadır.Kız öğrencilerin bir kısmı ona hayran olsa da, bizimkiler basta olmak üzere çogunluk onunla dalga geçer. Uzun zaman İtalya?da yasamıs, Türkiye?ye gelince de, kendine has bir aksan gelistirmistir.

Türkçe kelimeleri deforme ederek, İtalyanca konusması meshurdur. Örnek: Attriyo insaanin tepesino!? ?Brakoni dedim saana? Bu durum, arada bir ukalaca kullandıgı İtalyanca kelimeler ile birlesince daha da komik bir hal alır.

Sürekli saçlarını yapıstırır ve İtalyan tarzı kıyafetler giyer.
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:38 am

Jennifer Boyner

Karakter

yaşında. Mert?in yeğeni. Dünya şekeri ve prenses bir kız..

Alt komşuları bizim kızlara hayran .. Büyüyünce onlar gibi olmak istiyor ve gizli gizli onları kendisine rakip görüyor. Bilhassa Gülçini.

Dayısının yakın arkadaşı barışa içten hayran… barışn ona büyük insan gibi davranmasını, fikrini sormasına bayılıyor..

Bazen içinde büyük bir insan varmış gibi davranabilir…
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:40 am

Ayçe Abana

Karakter

Oldukça bakımlı ve şık giyinen bir kadındır. Şan hocasıdır. Bir kere evlenmiş, ancak çocugu olmadıgı için kocası tarafından aldatılarak terk edilmiştir.Bu nedenle erkeklere hiç güveni yoktur. Sürekli kızlara, erkeklere güvenilmemesi gerektigi hakkında nasihatler verir. Çocukları çok sevmektedir. Çocuğu olmadığı için, kendini müziğe ve öğrencilerine vermistir. Her ne kadar sürekli “bir ögretmen, ögrencileri arasından ayırım yapmaz” dese de, kızları çok sevmektedir ve açık açık Gülçin, Eren, Cemre ve Yasemin?i kayırmaktadır.

Ancak bunun herkes tarafından anlaşıldığının farkında bile değildir. Müzik terimlerini sıklıkla kullanır. En çok kullandıgı kelime ise, Adagio?dur. Bu yüzden kızlar ona ?Adagio Banu? ismini takmıştır. En sık kullandıgı söz ise ?E, oldu mu be güzelim!? dir.

Biografi

Oynadigi Diziler
İşte Benim Müdür Yard. Yeşim 2006
Hokkabaz Nuran Denizgünü 2006
Hayat Bilgisi Bahar Öğretmen 2003
İki Arada 2002
Unutma Beni Nazlı 2002
Hepsi1 Banu hoca 2007

Bilgiler
Gerçek Adı : Ayçe Abana
Doğum Tarihi : 1968
Doğum Yeri : İzmir
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:43 am

arkadaslar hepsi1 dizisinde hayat bilgisinde oynayn birçok oyuncu var ilginizi çekti mi? Very Happy
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:44 am

Kubilay Penbeklioğlu

Karakter

Akademinin müdürüdür. Çok zor ve maddi olanaksızlıklar içinde bir çocukluk geçirmistir. Gençlik döneminin maddi imkansızlıklarla geçmesi, onu son derece is odaklı biri yapmıstır.

Okul söz konusu oldugunda, gözü hiçbirseyi görmez. Disiplinli ve kurallara baglıdır. o sert görünümlü adam, annesi söz konusu oldumu, tam bir ana kuzusuna dönüsür.

Bunda küçük yasta babasını kaybetmis olmasının büyük etkisi vardır. Annesiyle yaptıgı telefon konusmaları meshurdur. Hit lafları, ?Hersey kafada biter!? ?Herkesin bir sabrı var!??

Biografi

Oynadigi Diziler
Yaşanmış Şehir Hikayeleri Coşkun 2006
Türkü Filmi 2004
İçerideki Mustafa 2002
Yeni Hayat 2001
Hepsi1 Erol hoca 2007
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:46 am

Cemre

Karakter

Alaycı, sinirli, inatçı, Obsesif, Merhametli, dostlarına ve dostluğa çok düşkün.
Yanlızlığı sevmez. Karanlıkta uyur.
Yaseminle aynı odada kalıyor… Yasemin loş odada yatabildiği için göz bandı kullanıyor..
Emre alevden ayrıldıktan sonra beraber olacaklar…

Biografi

Cemre Kemer 1985 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi ve orta okulu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde bitirdi. Şu an Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor.Beş yıl boyunca ****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda rol aldı.

Özel piyano ve şan dersleri aldı.

Kliplerde oyunculuk yaptı.

Reklam jingle’ları seslendirdi.
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:47 am

Eren

Karakter

Sinema düşkünü, patavatsız, uzaylı sevgisi var..
Uykusuz ve açken gözü döner..
Yemek ve sağlıklı yemek konusunda takıntılı..
Tüm yemek programlarını ve kitaplarını takip eder..
Yalana tahammülü yok..
Gereğinden fazla iyi niyetli ve polyanacı…
Lakabı E.T.
Gülçinle birlikte kalıyor
Barışla ilgili

Biografi

Eren bakıcı 1984 İstanbul doğumlu. Eren orta okul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu. Halen Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor.Altı yıl boyunca ****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda rol aldı.Londra’da Urdang Dans Akedemisinde vede Budapeşte Dans okulunda eğitim aldı.“Dans@” grubu ile Türkiye’yi Çin’de temsil etti.

“Yıldızların Altında” müzikalinde oynadı.

Michael Jackson ve Britney Spears gibi dünyaca ünlü yıldızlarla çalışan Selahettin Kara çalıştı.
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:48 am

Gülçin

Karakter

Mükemmelliyetçi, biraz unutkan, Dağınık, şımarık ve kaprisli…
Asosyal ama şıpsevdi…
Günlük tutar..
Lakabı Akrep
Erenle birlikte kalıyor..
Mertle ilgili…

Biografi

Gülçin Ergül 1985 yılında İstanbul’da doğdu. Orta okulu ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu. Şu an Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor.Yedi yıl boyunca ****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda rol aldı.Özel piyano, şan ve hip-hop dersleri aldı.

****** Kültür Merkezi Çocuk korosunda rol aldı.
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:50 am

Gerçek ismi: Meral Kaplan

Namı: -

Doğum tarihi: 1984

Doğum yeri: Lüleburgaz

Eğitimi: -

Diğer: -

Oynadığı Filmler :

Düş Yakamdan - 2007
Yağmurdan Sonra - 2006 Gülçin
Sevda Çiçeği

Yönetmen: Tevfik Şenol 2006 Nazan
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:51 am

Sezen Ünal

Karakter

Alev, Emre?nin sevgilisidir. Güzel oldugu kadar kötü niyetlidir de…Sadece kızların degil, herkesin korkulu rüyasıdır. Sinsidir. insanı arkadan vurur. Akıllıca planları, çogu zaman basarıya ulassa da, kızlar karsısında çuvallamaya mahkumdur.

Ailesi zengindir. Alısveris tutukunudur. Kendi kadar gereksiz seyler almakta üstüne yoktur. Balık hafıza olan Alev, herseyi çabucak unutur. Bu yüzden, önemli birsey oldugunda, unutmamak için hemen not alır.

Emre?nin, Alev?i terk edip, Cemre?yle çıkması üzerine kızlara daha da düsman olur ve onları yok etmek için yemin eder. Bu ugurda Barıs?ı kullanmaktan da geri kalmaz. En çok kullandıgı söz, ?Acıtıyo ama?? dır.
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:52 am

Yasemin

Karakter

Uyumlu, arabulucu, alıngan, Arabalara tutkun.
Erkek fatma… Ama kokoşta olabilir..
Sorun çözücüdür ama yanlız kalırsa içine kapanır…
Karanlık korkusu var, sürekli loş ışıkta uyur..
Korkut ondan hoşlanıyor.. Herkes farkında ama o ilgilenmiyor..
Lakabı “Schumacher”
Cemre ile aynı odada kalıyorlar..

Biografi

Yasemin Yürük 1986 yılında İstanbu’da doğdu. Yasemin orta okul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu. Şu an halen üniversite eğitimini devam ediyor. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okuyor.Üç yıl boyunca ****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda rol aldı.

Tiyatro dersleri aldı. Reklam jingle’ları seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı.
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:53 am

Yusuf Akgün

Karakter

Korkut, okullarda sıkça karsımıza çıkan ?inek? ögrencilerdendir.

Suratına iki numara büyük gözlükleri, bir türlü normal insanlarla iliski kuramayan tiplere özgü kendine has aksanı ve insanı çıldırtan sorularıyla, dayanılmaz bir tiptir.

Sesi boru gibidir ve sürekli yüksek sesle konusur . Korkut heyecanlandıgı zaman, 8-10 yasındaki sımarık çocuklar gibi konusur, R?leri de söyleyemez. Diger çocuklar bu durumla, ?Açtı biri salterini? diyerek dalga geçer.

Yaşanılan olaylardan sonra Korkut?a dank eder ve bir anda her şey değişir.

Biografi

Oynadigi Diziler
Hepsi1 Korkut 2007
Balans ve Manevra Ruhi 2004

Bağlı Olduğu Ajanslar
Renda Güner Casting Agency and Director Ajans

Bilgiler
Gercek Adi Yusuf Akgün
Doğumu 11/09/1984 - İstanbul
Eğitimi Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü
ece
Moderatör
Moderatör
ece

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 10:55 am

Çok teşekkürlerr kuseenciimm Smile
hepsizel
Moderatör
Moderatör
hepsizel

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 3:25 pm

4 tane faln var yanı tüm hayat bılgısımı gelmış ne:d
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

hepsi1 oyuncları Empty
MesajKonu: Geri: hepsi1 oyuncları   hepsi1 oyuncları Icon_minitimeSalı Ocak 29, 2008 5:12 am

evet benimde o ilgimi çekti Very Happy

hepsi1 oyuncları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi-Hepsi1