Gruphepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruphepsi Fan Club

En Eğlenceli GrupHepsi Fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Grup Hepsi Blue Jean Röporaj

2 posters
YazarMesaj
ece
Moderatör
Moderatör
ece

Grup Hepsi Blue Jean Röporaj Empty
MesajKonu: Grup Hepsi Blue Jean Röporaj   Grup Hepsi Blue Jean Röporaj Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 5:03 am

HEPSİ GRUBUNUN PATLAMASININ NEDENİ NE SİZCE?

Eren:Herkeste farklı kokmamızı sağlıyan parfüm karışımı soncunda bir patlama yaşandı bence:)

Yasemin:Toplama bir grup olmadığımız veçok sıkı dost olduğumuz içindir herhalde...

Cemre:Çok çalışkan ve farklı olduğumuz için.

Gülçin:Bir ilk olmamız,dans etmemiz(Türkiye'ye bu anlamda büyük katkımız oldu,herkes bizden sonra dans eder oldu:),vokal grubu olmamız,çok sesli şarkı söylememiz,değişik şarkılarımızın olması,iyi klipler ve iyi işler yapmak için uğraş vermemiz..

Dördünüzün kimyası uyuyor.Sizce sebepleri neler?

E:Çok eski arkadaş olmamızı verdiği,birbirimizi çok ii tanıma avantajımız var.Birbirimizle ilgili çoğu şeyi biliyoruz.

Y:Beraber büyüdüğümüz için bence

C:Bir yastıkta kocuyoruz.Sonuçta olarak aynı hayatı paylaşıyoruz.

G:Bu bir mucize değil.Olgunuz,bir şekilde olduruyoruz ve uyduruyoruz.Yıllardır beraberiz,starejiler geliştirdik.

Aşkın formülü sizce nedir?

E:Gözlerden ve bedenden çıkan o acayip şeyin(neyse artık o)yakalanıp,tutulup,kilitlendiği yer.

Y:Nabza göre şerbet bence

G:Prenses+kurbağa+öpücük+büyü=aşk

C:Kızların hepsine katılıyorum

En çok gitmek istediğiniz ülke hangisi?
E:İtalya,çünkü fotoraflarında gördüğüm ve hakkında duyduğum herşey beni daha da meraklandırıyor.Ayrıca ailem dahil,İtalya'ya her giden benim orayı çok beyeneceğimi söylüyor:)

Y:Hawaii.Ah orası hep sıcak,en kötü 25 derece oluyor,hava deniz kum.

C:Mısır'a gitmek istiyorum tarihi beni çok etkiliyor.

G:Rusya,Romanya gibi yerleri merak ediyorum.

Seyahat etmenin en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz yanı?

E:Yeni bir yer göreceğime çok heycanlanıyorum.Çünkü her gittiğim yeni ülkede ya da şehirde çok fazla yeni bilgitle ve yeni fikirlerle geri dönüyorum.Sevmediğim yanı ise dönüşler.

Y:Valla bir yerlere gitmeyi seviyorum ama dönüşünü hiç sevmiyorum.Giderken midem kötü olsa bile katlana biliyorum ama dönerken çok huysuz oluyorum

C:Kendimi özgür hisediyorum,bu çok hoşuma gidiyor.Sevmediğim yönü sürekli çanta toplamak zorunda kalmak.

G:Kara yolunu tercih ediyorum,uçak yolculuğunu pek sevniyorum.Farklı hayranlarla tanışmak da en güzel yönü.

Parayla aranız nasıl?En çok nereye para harcarsınız?

E:En çok DVD filmlere para harcıyorum.ikinci olarak giysilere.Hep kendime'Yeter Eren artık birşeyler alma bu son'diyorum ama olmuyor.Çocukluğumdanberi çok ii para biriktiriyorum.Çocukken bile kendi paramla istediğimi alma özgürlüğü yaratmıştım.Hatta yaşım biraz daha büyüdükten sonra,kendi paramla bütün bir yaz oradan oraya gezerek geçirmiştim.

Y:Para biriktiriyorum çünkü anneme ev alıcam.En çok çantaya,ayakkabıya para harcıyorum.

C:Elime ne geçerse hepsini harcıyorum.Biliyorum kötü bir örnek,ama ne yapalım?öreneceğiz

G:Grupta en çok para biriktirenim,ama çokda harcıyorum.Mesala küçük anahtarlıklar oyuncaklardan bende birsürü var.Dayanamıyorum her oyuncakçıdan 6-7 tane alıyorum ve onalrı çantama takıyorum.Birde son zamanlarda topuklu ayakkabı hastalı başlado.Busene giymeye yeni başladım.çok güzelmiş

SİZİN İÇİN ÇOK ÖZEL OLAN BİR ŞARKIDAN KUBLE SÖYLERMİSİNİZ?

E:I know the spades are the sword of a soldires,I know that the clubs mean money for this art, But that's not the shape of my heat

Y:Söyleyemem:)

G:1.Şarkı
Ben bu yüzden hiç kimseden gidemem gitmem Unutamam acı tatlı ne varsa hazinemde Acının insana kattığı değeri bilirim küsemem Acıdan geçmeyen şarkılar biraz eksiktir
2.şarkı
Bnim küçük sevgilim Ben sana neler yaptım Kızdım sayfalarca Onlar bilmez onlar Yakalar canımı Sanki yoksun gibi Sanki yalanmışsın gibi

C:Aklıma birşey gelmedi şimdi.

En sevdiğiniz spor hangisi?

Y:Yüzme.Çünkü özgürsünüz.

C:Hepsini seviyorum,seçemedim.

G:Pek sporcu değilim.Böyle bir soruda modern dans,yoga,pilates derim;hayatım bu.

Ergenlik döneminde yaşadığınız en büyük sıkıntı neydi?

E:Galiba ben ergenlik dönemini yaşamadım.Hatta sivilcelerim bile dha yeni yeni çıkmaya başladıSıkıntı hiç çekmedim.

Y:Sivilcelerim

C:Öyle bie sıkıntım olmadı.

G:Protein ağırlıklı sporcu rejimi yapmak,böyle bir yaşam tarzını benimsemek bana biraz sıkıntı yaşatmıştı.

İçinizde en fotojenik olan kim?

E:Bilmem siz söyleyin

Y:Eren

C:Yasemin

G:Yasemin diyeceğim ama dilim varmıyor.Çok komik çıkan fotoları var,güncel hafızamda

BİR ROMAN KARAKTERİ OLSALARDI HANGİSİ OLURLARDI?

EREN:UZUN ÇORAPLI PİPPİ

YASEMİN:TATLI CADI

CEMRE:BEN ROMANIN YAZARI OLAMK İSTERİM

GÜLÇİN:DANİELLE STEELL'DEN'STAR'
Varsa çok özür diliorumm Embarassed Smile
ALINTIDIR
yoshym
Admin
Admin
yoshym

Grup Hepsi Blue Jean Röporaj Empty
MesajKonu: Geri: Grup Hepsi Blue Jean Röporaj   Grup Hepsi Blue Jean Röporaj Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 9:41 am

ttEşeKürLer cNm

Grup Hepsi Blue Jean Röporaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi-Dur Dur
» Grup Hepsi-Mum
» a'dan z'ye grup hepsi
» grup hepsi msn 2
» Grup Hepsi Fox'da 0 Kilometrede!!.....