Gruphepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruphepsi Fan Club

En Eğlenceli GrupHepsi Fan

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

okul müdürüne saka

4 posters
YazarMesaj
cemex_miray
Yeni Hepsici
Yeni Hepsici
cemex_miray

okul müdürüne saka Empty
MesajKonu: okul müdürüne saka   okul müdürüne saka Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 2:34 am

Ben öğretmenim. bir gün boş dersimde rehberlik hocamızla beraber makara yaparken md. yardımcımıza bi şaka yapalım dedik. içhattan odasını arayıp sesimi de biraz tonlayarak: iyi günler hocam. ben milli eğitim md. yrdcısı ali bilmem ne dedim. karşıdan biraz heyecanlı: buyrun sayın hocam. ben okulunuzu bi ziyaret edeyim. hem bi çayınızı içmiş oluruz hem de tanışırız dedim. cevap: hay hay hocam, memnun oluruz dedi. ben de yalnız müdürlüğümüzde araç şu anda yok sizin okulda varmış bi zahmet gönderin de beni alsın deyince (bu arada bizim okulun eski de olsa bi ford minibüsü var) tabi tabi hemen gönderiyorum dedi. neyse uzatmayım. geldik yanına hocam ya yedin şakayı falan deyip gülüştük. tabi o da bozulmuş. yapmayın ya ayıp oluyo falan. gülüştük öyle geçti gitti. aradan bir kaç gün geçince milli eğitimden bi telefon. (olacak ya) bizim md. yardımcısına telefondaki ses: ben il milli eğitim md. yardımcısı ali bilmem ne. bizim hoca: eeeee. ali bey: nası eeee. bizim hoca: uzatma eeeeee. ali bey: valla hocam bişey anlamadım ama; ayıp olmuyo mu. bizim hoca: boş ver onu bunu ne istiyon. ali bey: okulunuzu bi ziyaret edelim, bi çayınızı içelim diyorum; yalnız bizim müdürlükte araç kalmamış sizde araç var mı? bizim hoca: var tabi bi 1964 minibüs bi de yeni helikopter tahsis edildi. hangisini gönderiyim. ali bey birkaç saniye sonra dumurdan çıkmış tabi. bizim hocanın bir şekilde makaraya sarıldığını da fark etmiş. "helikopteri gönderin fakat bu aracı kim kullanıyo.? onu merak ettim." bizim hoca: bizim hademe osman ağa var, o kullanır. gönderiyim mi? ali bey neyse ben bi şekilde gelirim iyi günler der kapatır. 1 saate kadar ali bey okula gelir, doğru bizim hocanın yanına... bizim hocaya: hocam görelim şu helikopteri merak ettim. tabi bizm hocanın eli ayağına dolanır, kem küm, dumurun dibine vurmuş vaziyette.

Neyse ki biz yaptığımız şakanın neticesinde böyle oldu falan deyip ali bey'in gönlünü aldık. O da sağolsun anlayışla karşıladı. hiç unutmam, eminim siz de unutmayacaksınız. herkese bol şakalar.
yoshym
Admin
Admin
yoshym

okul müdürüne saka Empty
MesajKonu: Geri: okul müdürüne saka   okul müdürüne saka Icon_minitimePaz Şub. 10, 2008 6:56 am

teşekkürLer
hepsimelis
Prenses
Prenses
hepsimelis

okul müdürüne saka Empty
MesajKonu: Geri: okul müdürüne saka   okul müdürüne saka Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 1:12 pm

saol cnmm Very Happy
erenchi
Co Admin
Co Admin
erenchi

okul müdürüne saka Empty
MesajKonu: Geri: okul müdürüne saka   okul müdürüne saka Icon_minitimeSalı Şub. 12, 2008 4:12 am

saol canım Very Happy

okul müdürüne saka
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-